Apartamento El Centro

Belangrijkste voorzieningen

  • 85 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 8 gasten
  • 4 bedden

Locatie

    Om van uw vakantie in Logroño te genieten, verblijf in 3-slaapkamer Apartamento El Centro Logroño, gelegen op circa 1 km afstand van de co-kathedraal Santa María de la Redonda en op 6 minuten lopen van de Kerk van Santa María de Valvanera. Dit 85 m² grote appartement ligt in de buurt van het Parque del Espolón, heeft een terras en is geschikt voor maximaal 8 gasten.

    Dit appartement heeft een eersteklas ligging op 10 minuten loopafstand van Logrono treinstation. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Logroño. Apartamento El Centro is op niet ver van de Kerk van Santiago el Real gelegen.

    Dit appartement biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer en uitzicht over stadsgezichten. Bij Apartamento El Centro zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    Een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei is beschikbaar als onderdeel van de zelfvoorzienende voorzieningen van deze accommodatie. Deze 1-badkamer accommodatie ligt op 900 meter verwijderd van de dichtstbijzijnde bushalte Estacion de autobuses de Logrono.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 01:00 tot 12:00
    LicentienummerESFCTU0000260090004087910000000000000000000VT-LR-5704,VT- LR 570
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Apartamento El Centro Logroño

    Dit appartement biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer en uitzicht over stadsgezichten. Bij Apartamento El Centro zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento El Centro Logroño Gangen foto Apartamento El Centro Logroño Faciliteiten foto Apartamento El Centro Logroño Buitenkant foto Apartamento El Centro Logroño Keuken foto Apartamento El Centro Logroño Kamer foto Apartamento El Centro Logroño Skyline foto Apartamento El Centro Logroño Wastafels foto Apartamento El Centro Logroño Eten foto Apartamento El Centro Logroño Bedden foto Apartamento El Centro Logroño Wastafels foto
    Appartement

    Grootte: 85 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento El Centro Logroño

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento El Centro Logroño

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Apartamento El Centro?
      De grootte van Apartamento El Centro is 85 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento El Centro Logroño